Career

Konzultant

Baví tě komunikace s lidmi, kreativní diskuze a vymýšlení nových inovativních řešení? Nebo by jsi chtěl vést menší tým, už teď nebo se na to připravit do budoucna ?

V rámci rozšíření svého týmu hledáme šikovné a komunikativní juniorní i seniorní konzultanty a projektové manažery pro existující i nově připravované projekty.

Nabízíme mimo jiné i možnost školení a consulting certifikací pro platformu Salesforce, nejrozšířenější zákaznické cloud řešení na světě….

Developer

Baví tě moderní technologie? Chceš pracovat flexibilně, v mladém týmu, předvést co umíš a užívat si to? Hledáme šikovné juniorní i seniorní .NET/C#/JAVA apod. vývojáře na projekty pro zákazníky z různých sektorů.   

Chceš se dál rozvíjet ? Nabízíme Ti další školení nebo certifikace dle Tvého výběru. 

A také možnost dalšího postupu na pozice IT architekta nebo IT manažera, pokud by jsi měl zájem… 

Business analytik / Tester

Baví tě práce se zákazníky, analyzování jejich současné business situace, omezení, problémů, hledání možného nejlepšího nového řešení a cesty k němu? Máš cit pro detail a třeba i nějaké zkušenosti s business nebo IT analýzou?

Hledáme šikovné business analytiky a testery. Nabízíme možnosti dalšího rozvoje, hodně pestré, zajímavé a analyticky výživné práce.

Výhodou je znalost některého z odvětví, např. bankovnictví, pojišťovnictví, telekomunikace, energetika, automotive… 

Máte zájem o některou z pozic? Napište nám!

Pole označená * jsou povinná

Máte zájem o nezávaznou konzultaci zdarma?

Zanechte nám svůj email!