Investice do CRM
a digitálního marketingu?

A proč právě TEĎ?

Současná situace vyžaduje, aby firmy využívaly mnohem více než dříve možností prodeje na dálku, vícekanálové marketingové komunikace, vzdálené spolupráce obchodních a marketingových týmů. Často i pro manažerské řízení firmy na dálku. Pro některé firmy je tato situace zcela nová, další firmy zrychlují plánované využití on-line prodejních kanálů, implementaci systémů umožňující zaměstnancům pracovat vzdáleně. Často může jít o další přežití firmy ve středním a delším časovém horizontu.

Proč právě teď?

Prodej na dálku

Vícekanálová marketingová komunikace

Vzdálené
řízení firmy

Online Týmová
spolupráce

Přínos?

Proč investovat čas a peníze
do nových nástrojů?

Protože právě teď budete mít z těchto nástrojů užitek. Zaměstnanci  se mohou s nástrojem seznámit v rámci home office, školení, workshopy je možné naplánovat na dálku. Cloudové CRM a nástroje digitálního marketingu, Vám pomohou téměř okamžitě nastartovat prodeje  a plné zapojení lidí do pracovního procesu. Vždyť vaši zákazníci nezmizeli, nyní jsou jen více doma….

Jak je možné
nástroje zavést?

Je to jednoduché, moderní cloudové zákaznické nástroje typu Salesforce je možné zavést vzdáleně, bez nutnosti osobní interakce, v základní verzi i během 1-2 týdnů. Jsme schopni poskytnout i vzdálenou podporu při zahájení využívání systému. Manažerům pomůžeme udržet dohled nad aktivitami týmu a realizací prací, zprostředkovat zpětnou vazbu od zákazníků.

Příklad expresního nasazení Out of the Box řešení

  • 1 den
  • 5 - 7 dní
  • 1 - 2 dny
  • 1 den

Kontaktujte nás!

Rádi s Vámi vzdáleně projdeme Vaše potřeby, navrhneme vhodné řešení, připravíme DEMO. Ozvěte se nám a využijte této příležitosti pro zvýšení vašeho tržního podílu a zajištění bezproblémového fungování vaší společnosti!

Analýza Vaší aktuální situace, potřeb, příprava návrhů implementace i proškolení, vše lze realizovat vzdáleně.

Pole označená * jsou povinná

Máte zájem o nezávaznou konzultaci zdarma?

Zanechte nám svůj email!